KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14211024
nr 1421 1024
Salvador Dalí
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad EA. Bildmått: 38x29, yttermått inklusive ram: 69x52 cm
Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:04:31
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
- Klassiska
27 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska